Krótka recenzja Vsonic R02 Silver

Słuchawki Vsonic R02 Silver są dobrym wyborem dla osób zainteresowanych ponadprzeciętnym, angażującym odwzorowaniem tonów średnich i lekko ocieplonym brzmieniem. Wokale są tu bowiem wyeksponowane, a w niektórych nagraniach mogą wydać się nieco krzykliwe. Jednakże pod względem jakościowym jest to reprodukcja całkowicie uzasadniająca cenę tych słuchawek, gdyż całościowo przekaz jest dość klarowny i szczegółowy, powyżej przeciętnej słuchawek z podobnego przedziału cenowego.

r02 silverPod względem basu R02 cechuje przewaga dolnego basu nad środkowym, przez to nie są one tak ocieplone jak np. Brainwavz ProAlpha lub SoundMAGIC E10. Bas stanowi raczej dobre tło w nagraniach, pierwsze skrzypce niezmiennie grają tu tony średnie, również w ich wyższych rejestrach. Soprany są gładkie i nie mają tendencji do sybilizacji. Z kolei scena ma ponadprzeciętne wymiary, a jedynie za sprawą wyostrzonych tonów średnich daje się odczuć większa bezpośredniość.

R02 Silver są słuchawkami bardzo czułymi i łatwymi do napędzenia. Na pochwałę zasługuje też ich mocny i odporny na zwijanie kabel. Wady to dość ubogie fabryczne wyposażenie, natomiast w cenie ok. 150 zł ($49) otrzymujemy parę solidnie grających dokanałówek z angażującą i wyeksponowaną średnicą (wokalami), bez znaczących ubytków w pozostałych zakresach pasma.

OCENA: 7.8 / 10

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s