Krótka recenzja Panasonic RP-HTF600

Słuchawki Panasonica oferują dobrą jakość ocieplonego, naturalnego i niezamulonego grania. Czystość reprodukowanego dźwięku i jego rozdzielczość jest tu na całkiem zadowalającym poziomie.

PanasonicRP-HTF600Nie polecałbym jednak słuchawek HTF600 osobom oczekującym dobrej przestrzennej sceny i powietrza w graniu. Niestety podstawowym mankamentem tych słuchawek Panasonica jest bezpośrednie granie (prosto w uszy), co przy basowych dźwiękach może być nawet męczące na dłuższą metę. W mojej opinii od słuchawek nausznych (nawet zamkniętych) z tego typu dużymi przetwornikami dynamicznymi należy wręcz wymagać dobrej prezentacji dźwięku, tymczasem pod tym względem dorównują one wielu dokanałówkom z przedziału do 150 zł.

Z powyższym zastrzeżeniem jestem skłonny podzielić większość pozytywnych recenzji tego modelu słuchawek Panasonica. Jednakże przez zakupem warto je osobiście sprawdzić. Dla osób zainteresowanych podłączeniem do źródeł portable przydatna informacja jest taka, że nie będzie to stanowić większego problemu, gdyż słuchawki (mimo impedancji 56 omów i czułości 100 dB) nie wymagają dużej mocy, żeby zagrać satysfakcjonująco (oczywiście lepiej wzmocniony sygnał zaowocuje lepszym brzmieniem).

OCENA: 7 / 10

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s